B2B Gold Mücevher Yönetim Uygulaması

SEKTÖR PROBLEMİ

Kuyumcuların Whatsapp trafiği üzerinden iş yapıyor olması. Çantaya çıkıldığında karşılaşılan problemler. Sürekli müşterilerin tekrar eden alışverişlerini yaparken uzun yoldan sipariş vermek zorunda kalmaları.

Image link

SEKTÖR İÇİN ÇÖZÜM

Mobil Kuyumcu, kuyumcuların kendi üretici firma adı ve logosuyla oluşturulan kendilerine özel bir mücevher sipariş yönetim uygulamasıdır. Whatsapp trafiği sorununu ortadan kaldırdık. Sizi teknolojik olarak gelişmiş bir şirket olarak gösterirken aynı zamanda tüm alışveriş süreçlerinizi optimize ettik.

Image link

HER ZAMAN HER YERDE SİPARİŞ

Türkiye'nin en hareketli sektörlerinden biri olan kuyum sektöründeki sürekli alışveriş trafiği sabah 9 ile akşam 6 arasında sıkışmış ve aşırı yoğunluğa sebep olmaktadır. Özellikle Whatsapp trafiği üzerinden yapılıyor olması sektördeki çalışanların aşırı çalışmasına ve işlerin karışmaması için çok fazla efor sarf etmelerine sebep oluyor. Bütün bu sorulara çözüm olarak bu mobil uygulamayı geliştirdik.

Image link

ONLINE ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE UYGUN OLARAK TASARLANDI!

Bu kuyumculara özel mobil uygulamanın en iyi yanı da müşterileriniz herhangi bir platform üzerinden online alışveriş yapıyorsa, o zaman bu uygulamayı da kolaylıkla kullanabilecekler.

Image link
Image link

Çünkü gelişen şirketler batmaz.

Beautiful application screens
Image link

Download Popup

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it with any text.