ZiiyNet 2. El Kuyum Pazaryeri

SEKTÖR PROBLEMİ

Kuyum sektöründe üreticilerin elinde kalan bir çok mücevher, potada eritilerek değeri düşüyor. Öte yandan bir kuyum üreticisi müşteri portföyünün sadece bir kısmını elde tutabiliyor. Yani Türkiye'nin kendisine uzak köşelerine satış yapmıyopr veya çok zorlanıyor. Bu da elde kalan malları mecbur potaya göndermek zorunda bırakıyor.

Image link

SEKTÖR İÇİN ÇÖZÜM

Ziiy.Net 2.el kuyum pazaryeri olarak geliştirildi. Daha önce bahsedilen elde kalan değerli mücevherleri Türkiye'nin diğer yanındaki müşterilere ulaştırmak ve potaya göndermek yerine kendi değerinde satmalarına önayak oluyor. İleride yurtdışına da açılacak olan bu pazaryeri, kuyumculara optimum sürdürülebilirlik sağlıyor.

Image link

SEKTÖR DIŞINA KAPALI SİSTEM

Arayışta olan diğer kuyumcuların kimlik kontrolleri sayesinde, lisanssız olan kuyumcular sistemin dışında kalıyor ve böylece kuyumcu olmayan insanların bu mallara erişimini kısıtlıyor. Bu da satıcı tarafına güvenlik garantisi veriyor.

Image link

ONLINE ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE UYGUN OLARAK TASARLANDI!

Anında fotoğraf çekme, galeriden yükleme, ürün ayrıntılarını girme süreçleri form doldurmak kadar basit. Müşterileriniz ise zaten alışveriş platformları kullandığı için rahatça alışveriş yapabilecekleri bu uygulama hemen indirilip kullanıma hazır!

Image link
Image link

Çünkü gelişen şirketler batmaz.

Beautiful application screens
Image link

Download Popup

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it with any text.