Web Yazılım Geliştirme

Web Yazılım Geliştirmede Çözüm Bulucu Tasarımda Öncü Temiz Kodlama

Projenize Özel Yazılımlar

Size özel bir yazılım projeniz veya yazılımla çözebileceğiniz bir projeniz var, ama bunu hayata geçirecek becerileriniz yok mu? O zaman kesinlikle bizimle tanışmalısınız! Sizinle birlikte hem piyasa araştırması yapacak, hem rakip analizi yapacak, hem de yaratıcılığınıza yaratıcılık katacak bir ekip istiyorsanız GROWS ailesi olarak buradayız. İşleyişinden görünüşüne kadar size lazım olan her şeyi isteklerinize göre yapmaya hazırız.

Image link
Image link

Sektörel Özel Yazılımlar

Her sektörün türlü ihtiyaçları vardır. Artan iş yoğunluğu ve gelişen teknoloji birbiriyle doğru orantıda ilerliyor. Globalleşmiş dünyamızda her alanda artık daha fazla insana hizmet veriyoruz. Bu yüzden de yardıma yazılımlar koşuyor. Gerek restoran sektörü olsun, gerek otelcilik, gerekse kuyumculuk sektörlerinde hem dijitalleşmeyi hem globalleşmeyi hem de hizmet kalitesini hızlandırıp arttırıyoruz. Bunlar sektörün özelliklerini yakından takip edip, ihtiyaçları dikkatli bir şekilde belirledikten sonra mümkün oluyor. Hem elimizin altındaki bu sektörlere hazırladığımız yazılımlar hem de yeni yazılım yaratma teklifi sunuyor, sektörünüzün dijital açığını kapatıyoruz.

Ürün Özelleştirme Yazılımı

Sattığınız her türlü ürünün internet üzerinde gerek parçaları gerek renkleri gerekse kullanılan materyali müşteriler tarafından değiştirilebiliyor ve onların zevklerine göre üretilebiliyorsa, buna ürün özelleştirme denir. Ürün özelleştirme özellikle yurtdışında çok yaygın olup, mobilyadan çantalara, aksesuarlardan kupalara kadar müşterilerin her şeyin üstünde belli sınırlar içerisinde oynayabilmelerine izin vermektedir. Bu dünya çapında ticareti ilginçleştirmiş ve satıcılara çok güzel imkanlar sunmuştur. Daha önce blogumuzda bir çok farklı eşyanın kişiselleştirilmesi ile ilgili yazılar paylaştık. Orada hem piyasadaki ürün özelleştirme ile ilgili bilgi alabilir hem de size sunulan imkanları görebilirsiniz.

Image link

Online Görüşme Yazılımı

Randevu ile çalışan her meslek grubu için geliştirildi.

Web sitenizden direkt bağlantı
İster sesli ister görüntülü konuşma
Takvim ve randevu oluşturma
Farklı danışman seçenekleri sunma özelliği
Kolay iptal ve iade
Beautiful application screens
Image link

Download Popup

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it with any text.