DDS Mücevher Yönetim Uygulaması

MÜŞTERİNİN İSTEĞİ

Git gide genişleyen bir pırlanta taşı üretim ve dağıtımcısı olan DDS'nin ele avuca sığmayan sistemine organizasyon getirmek, sipariş alım, kayıt, müşteri portföyünü bir arada tutmak ve dağıtım işlerini optimize etmek.

Image link

NELER YAPTIK?

Ürün listeleme, sipariş alma, müşterilerle konuşma, sisteme kayıt, vb tüm süreçleri gözden geçirdik. Mobil uygulama içerisinde bu işlemleri en kolay şekilde yapabilmek ve bu işlemlere en rahat şekilde ulaşabilecek şekilde tasarladık.

Image link

B2B'de RAHAT SİPARİŞ

Müşterilerinin sipariş verirken taşları şekline, rengine, karatına, berraklığına, kalitesine, fiyatına göre filtrelemelerini sağladık. Böylece, kuyum sektöründe çalışan vee zaten ihtiyacı olan taşı bilen insanların sipariş verme sürecini en optimize hale getirdik.

Image link

ONLINE ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE UYGUN OLARAK TASARLANDI!

Mücevher sipariş yönetim sistemi herhangi bir online alışveriş veya yemek söyleme platformu kullanabilen herkesin kullanabileceği kadar basit kurgulanmış ve müşteri deneyimini el üstünde tutan bir mobil uygulama. Sektördeki Whatsapp gibi mesajlaşma platformlarından ve binlerce kağıt sayfa tutma veya excel tablosu tutma zahmetinden kurtardık.

Çünkü gelişen şirketler batmaz.

Beautiful application screens
Image link

Download Popup

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it with any text.