Rezervasyon Yönetim Uygulaması

NEDİR?

Randevulu sistemle çalışan tüm meslek gruplarına uygun, kendi işletmelerine özel yapılan white label bir rezervasyon yönetim uygulamasıdır.

Image link

BU UYGULAMANIN AYRICALIKLARI

Sıfırdan yapılan mobil uygulamalara göre daha hızlı teslim edilir, daha ekonomiktir ve işletmenize özeldir. İşletmenizin iş akışını rahatlatır, size boş zaman yaratır, telefonda randevu vermeyi ekarte eder ve takip meselelerini otomatize eder.

Image link

NEDEN SAHİP OLMALISINIZ?

Çünkü işlerinizin yoğunluğunu azaltır. Randevuları sizin yerinize toplar ve organize eder. 7/24 randevu alabilmenizi sağlar. Teknik olarak hiç bir zaman offline olmazsınız ve akşamcı müşterileri kaçırmazsınız. Çalışmadığınız saatlerde bile randevu alırsınız. Müşterilerinize özel notlar tutabilir ve üstün hizmet kalitesi sağlayabilirsiniz.

Image link

BU UYGULAMANIN EN BÜYÜK AVANTAJI

Mobil Uygulamaya sahip olmanın en büyük avantajlarından biri, müşterilerinizin tek tıkla kendi randevusunu takip edebilmesi ve randevularını kaçırmamalarıdır. Mobil uygulamaya sahip olmak işletmenizin marka bilinirliği ve değerini arttırır. Mobil uygulamaya sahip olan işletmelerin müşteri kitlesi daha sadıktır ve tekrar eden müşteriye dönüşürler.

Image link
Image link

Çünkü gelişen şirketler batmaz.

Beautiful application screens
Image link

Download Popup

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it with any text.