Yemek Sipariş Uygulaması

SEKTÖR PROBLEMİ

Yemek sipariş pazaryerlerinin komisyon, bir çok cafe ve restoranın pazaryerlerinde takılı kalmasından ötürü kendilerine ait bir marka olamamaları ve bu yüzden tek şube veya olabileceklerinden çok daha küçük birer zincir olarak kalmaları.

Image link

SEKTÖR İÇİN ÇÖZÜM

Kendilerine ait bir mobil uygulama, cafe ve restoranların kendisine ait markalar olmalarını, kendilerine ait kampanya yapmalarını, kendi bildirimlerini göndererek kendilerini müşterilerine hatırlatmalarını sağlıyor.

Image link

KENDİ UYGULAMANA ÇOK DAHA HIZLI ULAŞ

Bu yüzden, herhangi bir işletme sahibinin istediği anda kendi menüsünü ayrıntıları, kişiselleştirmelerini yapabilecekleri bir mobil uygulama geliştirdik. Onlara özel olarak uygulamayı değiştirerek, sıfırdan mobil uygulama tasarlayıp kurmaktan çok daha hızlı olacak bir çözüm geliştirmiş olduk.

Image link

ONLINE ALIŞVERİŞ YAPAN HERKESE UYGUN OLARAK TASARLANDI!

Bu uygulamanın en büyük avantajı, müşterileri eğitimden geçirmek zorunda olmamak. Diğer bir deyişle, müşterileriniz zaten online yemek siparişi vermeyi biliyor. Biz bu ezberi bozmadık ve uygulamayı indirdikleri anda sorusuz ve sorunsuz bir şekilde kullanabilecekleri tasarımı yaptık.

Image link
Image link

Çünkü gelişen şirketler batmaz.

Beautiful application screens
Image link

Download Popup

This is just a simple text made for this unique and awesome template, you can replace it with any text.